PRZEPROWADZKA - JAK TO SIĘ ROBI

WYCENA

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie. W zależności od wielkości zlecenia, czasu trwania, odległości oraz stopnia skomplikowania - dokonamy wyceny na podstawie wizji lokalnej, rozmowy telefonicznej lub też wypełnionego formularza "online". Każda z tych wycen jest oczywiście bezpłatna i nie zobowiązuje do skorzystania z usługi.

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wycena na podstawie wizji lokalnej. Oględziny miejsca, w którym będziemy pracować pozwalają najlepiej przygotować realizacje zlecenia: ilość pracowników, wielkość samochodów, narzędzia, opakowania.

OFERTA i UMOWA

Zawiera kosztorys, możliwe opcje realizacji usługi, wstępny harmonogram. Podpiszemy indywidualna umowę zawierająca m.in. informacje o zakresie prac, obowiązkach stron, nieprzekraczalnych terminach.

PRZED PRZEPROWADZKĄ

Dostarczymy niezbędne opakowania oraz nalepki samoprzylepne do ich oznakowania - jeśli wybiorą Państwo opcje z samodzielnym pakowaniem. Dostarczymy "instrukcje pakowania" w formie pdf. Lub przeszkolimy Państwa pracowników jak się spakować i przygotować do przeprowadzki.

OPAKOWANIA

Bezpieczna i sprawna przeprowadzka to w dużej części odpowiednie opakowania i  właściwe spakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Dysponujemy sprawdzonym systemem opakowań: pudła kartonowe różnej wielkości, pojemniki plastikowe z możliwością plombowania ( na akta osobowe, dokumenty tajne ), folia bąbelkowa, folia strecz, papier pakowy, koce transportowe.

PRZEPROWADZKA

Wspólnie z Państwem przygotujemy harmonogram prac najodpowiedniejszy dla danego zlecenia i Państwa firmy. Dostarczymy opakowania. Spakujemy dokumenty biurowe. Zdemontujemy i zabezpieczymy meble. Zabezpieczymy ciągi komunikacyjne ( windy, framugi, podłogi itp. - tak by nic nie uległo uszkodzeniu podczas prac).

TRANSPORT

Szybko i bezpiecznie - w tym celu dostosujemy ilości i wielkość samochodów do potrzeb Państwa zlecenia.

W NOWYM BIURZE

Ustawimy meble zgodnie z Państwa oczekiwaniem - na podstawie wcześniej przygotowanego planu. Dokonamy bieżących zmian w aranżacji biura jeśli zaistnieje taka potrzeba. Służymy naszą radą i doświadczeniem.

SERWIS POPRZEPROWADZKOWY

Po wykonanej usłudze odbierzemy użyte opakowania a dzień po przeprowadzce przyślemy pracowników do ewentualnych drobnych zmian w ustawieniu mebli.

Nasi Klienci / Referencje

ZAMÓW PRZEPROWADZKE JUŻ TERAZ
Z pewnością przeprowadzki nie należą do najłatwiejszych zadań. Zawsze nazbiera się sporo mebli, sprzętów i dokumentów, które wymagają odpowiedniego transportu. Firma "Movers" przychodzi z pomocą. Już od siedmiu lat zajmujemy się organizowaniem przeprowadzek, mamy więc spore doświadczenie. Chociaż naszą specjalnością są przeprowadzki Warszawa, organizujemy również przeprowadzki do innych miejsc w Polsce, a także za granica. Warszawa nie jest naszym jedynym celem. Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanemu personelowi i właściwemu sprzetowi możemy zaoferować szeroki wachlarz usług. Poradzimy sobie zarówno z transportem mebli, jak i wymagającym specjalnych zabezpieczeń przewozem sprzętu elektronicznego czy archiwów. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, dzięki czemu dostosowanie terminu przeprowadzki do Twoich potrzeb nie będzie żadnym problemem. Przeprowadzki z firma "Movers" to gwarancja najwyższej jakości usług w bardzo przyjaznej atmosferze. Ochota, Zoliborz Wola Bemowo Bielany Ursynow Pruszkow, Piastow Piaseczno Rembertow Piaseczno Otwock Radosc Falenica Ursus Wlochy Podkowa Lesnia Konstancin Legionowo Michalin Józefow Józefoslaw Wesoła Stara Milosna Sulejówek