Nasza codzienna praca to efekt wieloletnich doświadczeń, które nabywamy od 2001 roku. Doświadczeń zebranych podczas wielu przeprowadzek zarówno w kraju jak i za granicą. Gwarantujemy profesjonalny transport mebli, dokumentów, archiwaliów, sprzętu elektronicznego, wyposażenia AGD, instrumentów muzycznych (pianina, fortepiany, harfy), sejfów, kas pancernych, kwiatów oraz innych towarów. Przyjmujemy najbardziej nietypowe zlecenia, dysponujemy wysoce wykwalifikowanym i kulturalnym personelem. Korzystamy z samochodów różnej wielkości, dostosowujemy terminy i tempo prac do potrzeb klienta. Pracujemy w weekendy i święta, w dzień i w nocy. Zapewniamy dyskrecję.

Komfort i gwarancja sukcesu to priorytet dla naszych Klientów. Zapewniają to zarówno jakość i poziom wykonywanych przez nas usług jak i posiadane przez naszą firmę polisy ubezpieczeniowe. Nasza polisa oraz ogólne warunki ubezpieczenia są do wglądu na każde życzenie Klienta. Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym umożliwia szybkie i fachowe doubezpieczenie nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na sprawnie i solidnie zrealizowaną usługę lecz również na kompleksową opiekę całego procesu relokacji.

Spotkanie z konsultantem - zaczniemy od rozpatrzenia wszelkich możliwych opcji realizacji zlecenia.

Harmonogram - zaplanujemy krok po kroku etapy usługi.

Gwarancje - przedstawimy konkretna ofertę cenową, podpiszemy indywidualna umowę zawierająca m.in. informacje o zakresie prac, obowiązkach stron, nieprzekraczalnych terminach.

Serwis poprzeprowadzkowy - po wykonanej usłudze odbierzemy użyte opakowania.
Z pewnością przeprowadzki nie należą do najłatwiejszych zadań. Zawsze nazbiera się sporo mebli, sprzętów i dokumentów, które wymagają odpowiedniego transportu. Firma "Movers" przychodzi z pomocą. Już od siedmiu lat zajmujemy się organizowaniem przeprowadzek, mamy więc spore doświadczenie. Chociaż naszą specjalnością są przeprowadzki Warszawa, organizujemy również przeprowadzki do innych miejsc w Polsce, a także za granica. Warszawa nie jest naszym jedynym celem. Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanemu personelowi i właściwemu sprzetowi możemy zaoferować szeroki wachlarz usług. Poradzimy sobie zarówno z transportem mebli, jak i wymagającym specjalnych zabezpieczeń przewozem sprzętu elektronicznego czy archiwów. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, dzięki czemu dostosowanie terminu przeprowadzki do Twoich potrzeb nie będzie żadnym problemem. Przeprowadzki z firma "Movers" to gwarancja najwyższej jakości usług w bardzo przyjaznej atmosferze. Ochota, Zoliborz Wola Bemowo Bielany Ursynow Pruszkow, Piastow Piaseczno Rembertow Piaseczno Otwock Radosc Falenica Ursus Wlochy Podkowa Lesnia Konstancin Legionowo Michalin Józefow Józefoslaw Wesoła Stara Milosna Sulejówek